piątek, 10 stycznia 2014

Pielęgnacja cery- Revitalift Laser x3 night

Witam was kochani, witam ciepło! :* Powolutku zbliżamy się do ważnego dnia! Dnia w którym ten blog będzie miał na liczniku już równy ROK! Nastąpi to za niecały miesiąc. Czas leci nieubłaganie. Nie potrafię uwierzyć, że już tyle z wami tutaj jestem (pamiętam jeszcze dzień kiedy go zakładałam!:)). Ale co poradzić! Mam nadzieję, że lubicie do mnie wpadać i wracać w wolnych chwilach. Że recenzje spełniają wasze oczekiwania i są interesujące. I że fryzury, które robię i publikuje wam się podobają. Prowadzenie blogów to dla mnie naprawdę wielka przyjemność! Wracając do tematu.. Kolejną recenzją z którą do was przychodzę jest krem na noc L'Oreal Paris  A dokładniej Krem do twarzy Revitalift Laser x3 z L'oreala. Poprzednio mama miała do testowania kremy przeciwzmarszczkowe z garniera- lift expert (http://fryzurowelove.blogspot.com/2013/11/garnier-lift-expert-45.html). Teraz nadarzyła się okazja kolejnego testu z innej półki :) Co jej bardziej przypasowało? Jakie są efekty? Musicie przeczytać koniecznie recenzję!

Opakowanie wygląda tak:


"-DZIAŁANIE PRODUKTU:
Po raz pierwszy, L'Oreal Paris stworzył Maske - krem przeciw starzeniu się skóry.
Posiada on biologiczną zdolność do samonaprawy skóry.
Rewolucyjne tekstury kremu tworzą wirtualną maskę na skórę, zwiększając możliwości naprawy skóry poprzez potrójne działanie:
1. koryguje zmarszczki
2. Odnawia tekstury skóry
3. Odbudowuje funkcje ochronne skóry
Obudź się codziennie rano z poczuciem odnowionej skóry.:. Gładka, jędrna, zabezpieczona, młodszy wygląd.

-INNOWACJA I SKŁADNIKI:
Revitalift Laser X3 jako pierwszy produkt zostalł przetestowany w sesji laserowej : Międzynarodowe nagrody, miliony produktów sprzedanych oraz milony kobiet przekonanych. Dzisiaj Revitalift Laser X3 kontynułuje z nowym produktem Maska - krem. Produkt ten jest na najwyższym szczeblu technologii stworzonym do użycia na noc aby odżywić i naprawić skórę."


Czy faktycznie rezultaty są takie jakie gwarantuje nam producent?

Mama testowała ten krem przed 31 dni. Czyli cały miesiąc. Nakładała go każdego dnia wieczorem na oczyszczoną wcześniej twarz. 
Przyszła kolej na zapewnienia producenta --> efekty,
1) Skorygowanie zmarszczek- brak większych efektów. 
2) Odnowienie tekstury skóry- skóra zdecydowanie gładsza i nawilżona!
3) Odbudowywanie funkcji ochronnych skóry- widoczna poprawa.

PLUSY:
- Znacznie gładsza i bardziej nawilżona skóra twarzy. 
- Skóra bardzo miła w dotyku.
- Wydajność kremu i jego ładny zapach
- Opakowanie estetyczne i zwracające na siebie uwagę (coś dla wzrokowców:))
- Dobre wchłanianie produktu
- Nie zostawia śladów
- Nie podrażnia

MINUSY:
- Efekt lasera, napiętej skóry?
Może trochę, ale zapewnienia producenta dawały dużo większe oczekiwania.
Mały zawód więc jest.
- Cena nie współgra z efektem kremu.


Jeżeli chodzi o względy estetyczne..
Krem jest w poręcznym, kwadratowym pojemniczku. Wygląda bardzo elegancko czym przyciąga wzrok. Po opakowaniu czuć kwotę, którą wydaliśmy na krem :D 


Generalnie ten krem do twarzy jest dobry. Jednak bardziej bym go polecała do nawilżenia i wygładzenia niż do napięcia skóry o którym przecież powinna być mowa. Z poprzedniego kremu o którym wspomniałam na samej górze(przypomnę jeszcze raz link- http://fryzurowelove.blogspot.com/2013/11/garnier-lift-expert-45.html) mama była zdecydowanie bardziej zadowolona. Było czuć po aplikacji zdecydowane napięcie skóry i rezultaty zatem były lepsze.
Oczywiście najlepiej będzie jeżeli każdy przetestuje sam na sobie, bo nie każdy produkt musi nam przypasować! Każdy ma indywidualne potrzeby i specyfiki, które lubi, które kupuje i które sprawiają, że jest się zadowolonym z efektów.

Cena- ok. 50 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz